Mixer Üretimi

Mikser diğer adıyla betoniyer betonun karıştırılmasını ve kaliteli bir harcın oluşumunu sağlayan bir inşaat malzemesidir. Adından da anlaşılacağı gibi karıştırıcı görevi görür ve beton harcının hazırlanmasını hem hızlandırır hem de daha iyi bir harç oluşmasını sağlar. Betoniyer tek tip değildir, kullanım alanı ve büyüklüğüne bağlı olarak çeşitlendirilir.

İnşaat İşlerinde Kullanılan Mikser Çeşitleri

  • Römork üstü kazan mikserler

Bu tip mikserler hepimizin günlük hayatta karşılaştığı, tır arkasında bulunan dev silindirlerdir. Bu mikser tipi büyük bir alan için, inşaat temeli için ve yeni yapılacak beton alanlar için hatta yol çalışmalarında dahi kullanılmaktadır. Diğer mikserlere göre daha fazla beton harcını karıştırır ve kullanıma hazırlar. İş yükünü hafifletir fakat gidip de bir evin veya ofisin içerisinde bunları kullanamazsınız tabii ki.

  • Küçük kazanlı mikserler

Bu tip mikserler de tüp şeklinde bir kazanın içerisine beton harcını oluşturacak malzemeler eklenir ve sistem el yardımıyla ya da elektrikli motor yardımıyla karıştırılır. Yine inşaat işlerinde çok sık kullanılır. Binaların inşaat halindeyken iç detaylarının oluşumunda genellikle bu tipler kullanılmaktadır.

  • Matkap şeklinde mikserler

Matkap artık yalnızca teknik işler yapanların kullandığı bir şey değildir. Birçok hanede küçük, büyük matkaplara rastlamak mümkündür. Ev içerisinde yapılacak işlemler için ekstra ödeme yapmak istemeyenler bunlardan faydalanmaktadır. Profesyonel maktapların uçları değiştirilerek her defasında farklı bir işleve sahip olması sağlanabilmekte, bu da ev içi inşaatlarda ve mutfak tezgahlarının montesinde kullanımı daha pratik hale getirmektedir. Ucuna mikser takıldığında da bir beton harcı kolayca karıştırılabilmekte ve kullanılabilmektedir.

Tezgah ve Mikser Üretimi

Mutfak tezgahlarının birçok hammaddesi bulunmaktadır. Granit, mermerit ve yepyeni hammaddelerle üretimi yapılan tezgahlarda, doğal kayaç olmayan mermerit vb. üretimi için mikserlere ihtiyaç duyulmaktadır. Betoniyer mermerit tezgah için kullanılacak maddelerin içerisine koyulmasının ardında çalışıp harcı oluşturacaktır ve ardından bu harç belirli bir kalıba yayılarak kurumaya bırakılacaktır. Bu işlem hava sıcaklığına göre süre olarak değişim gösterebilmektedir. Ankara mutfak tezgahı üretiminde de öncü şehirlerimizdendir ve biz de bu sektörde yıllardır faaliyet gösteren bir firmayız. Kalitemiz için referanslarımızı da inceleyebilir, yaptıracağınız tezgah için çeşitlerimiz arasından kendi seçiminizi yapabilirsiniz.

Mikser Üretimi ve Firmamız

Mikserler yani betoniyerler birçok yolla üretilebilmektedir. Biz de çeşitlendirdiğimiz mikserlerin oluşumunu ve üretimini yapmaktayız. Betoniyer büyüklükleri, kalitesi, kullanım kolaylığı gibi birçok seçeneğimizle talebiniz yönünde uygun üretimin yapımını üstlenmekteyiz. Kendi üretimimiz olan mikserler ile tezgah üretimini ve montaj harcını da hazırlamamız kolaylaşmaktadır. Her türlü ihtiyacınızla ilgili bizimle iletişime geçebilir, mikserlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Whatsapp İletişim
Merhaba ! Sana yardımcı olabilir miyim ?